Makaron muszle ze szpinakiem i ricottą

 Makaron muszleKażdy lubi makaron pod wieloma postaciami! Potrawy z makaronem robi się szybko, są bardzo odżywcze i urozmaicone. Makarony pasują do mięs, ryb i warzyww. Ja uwielbiam makaron z różnymi sosami. Dziaisj postanowiłam wybrać makaron muszle bo można je zrobić z nadzieniem i zapieć. Ja dzisiaj  do nadzienia wykorzystam szpinak i ser ricotta a muszlę zapiekę w sosie pomidorowym.

Trójkąty ze szpinakiem

trojkaty-ze-szpinakiemTrójkąty z ciasta francuskiego to jest to, na co czeka każdy, kto znajdzie się w ekskluzywnej kuchni francuskiej. Takie trójkąty ze szpinakiem to podstawowy przysmak wielu francuzów, europejczyków oraz innych nacji, które lubują się w zdrowych połączeniach kulinarnych.

 

 

 

 

 

Jajka sadzone w papryce

jajka-z-paprykaLubimy śniadania pełne jajek. Jednak jajecznica lub zwykłe jajka gotowane na twardo już dawno się przejadły. Czas na coś nowego, czas na zupełnie inne doznania dotyczące jajek. Postanowiliśmy zmienić wizje jajek, przedstawiając je w zupełnie innej formie. Jajka sadzone w papryce to jest to, co warto przygotować.