Kapuśniak

kapusniakWszędzie mówi się o zaletach kapusty kiszonej. Ja na samą myśl o kapuście mam slinkę w buzi! Kapusta kiszona ma bardzo dużo witaminy C, B, A i bardzo mało kalorii dlatego jak tu jej nie lubić! Kapusta wpływa pozytywnie na nasze zdrowie, ponieważ jedząc ją zwiększamy swoją odporność i tym samym mniej chorujemy. Ja dzisiaj postanowiłam zrobić kapuśniak, który jest bardzo, smaczny, aromatyczny i lubiany przez moich domowników.

Sałatka śledziowa na zielono

salatka-sledziowa-z-kiwi

 

Zbliżające się Święta natchnęły mnie na zrobienie sałatki śledziowej na zielono. Dzisiaj postanowiłam zrobić sałatkę trochę inną od najbardziej popularnych, ale równie pyszną i bardzo szybką w przygotowaniu. Czy jedliście kiedyś śledzia z kiwi? Jak nie to zapraszam do spróbowania. 

 

Flaki

flakiPyszne, domowe flaki to jest to, na co czekacie! Przygotowaliśmy dokładny, domowy przepis, który pokaże Wam, jak przygotować pyszne flaczki dla całej rodziny. Potrawa ta idealnie podkreśla wiele uroczystych chwil, które kojarzą się z kulinariami. Święta, wesela, zjazdy rodzinne lub zwykłe domowe obiady – flaki zdadzą egzamin w każdej sytuacji. Zapraszamy do gotowania razem z nami!