O nas

Amatorzy, którzy w kuchni poruszają się z gracją, niczym zawodowcy. Tak w największym skrócie można opisać nasz czteroosobowy skład kulinarny, który składa się z Magdy, Judyty, Agnieszki oraz Jakuba.

Nie jesteśmy profesjonalnymi kucharzami – odkreślamy to już na wstępie. Nie zajmujemy się na co dzień gotowaniem dla pieniędzy, nie prowadzimy własnej restauracji, nie jesteśmy szefami kuchni w renomowanych jadłodajniach – zajmujemy się gotowaniem hobbistycznie. Wpadliśmy na pomysł, aby prowadzić ten oto kulinarny blog, na którym poruszymy zagadnienia polskiej, domowej kuchni. Lubimy, gdy jest pysznie, jak u mamy (lub babci). Dlatego postanowiliśmy, że podzielimy się z Wami domowymi przepisami kulinarnymi na różne dania i desery.

Obok tradycji, skupimy się także na nowoczesnych daniach i nieco awangardowych przepisach. Jednak będą to tylko impulsy, które pojawią się na stronie od czasu do czasu. Główny prym kulinarny wieść będzie polska kuchnia, która naszym zdaniem jest najlepszą, najsmaczniejszą i jednocześnie najtrudniejszą kuchnią całego świata. Jednak bez obaw – dzięki naszym przepisom na pewno uda się Wam przygotować wierne odwzorowanie pysznej kuchni polskiej.

Tyle o nas, jeżeli chcecie dowiedzieć się nieco więcej, zadać pytanie lub po postu – porozmawiać o kuchni polskiej, zapraszamy do kontaktu i do komentowania przepisów.